Včasná rezervace

K provedení rezervace nejpozději 21 dní před příjezdem a slevu ve výši 10% až 20% z běžné ceny.

Slevy na ceně

U pobytů na 3 a více nocí obdrží slevu ve výši 15%

Snídaně do pokoje

Naše hosty nemusí chodit na snídani do bufetu. Pokud mate v oblibě snídani v pokoji před televizi rádi budeme Vás hýčkat a doneseme Vám snídani do postele. Jediné co musíte udělat je oznámit nám to nejméně 1 den předem a upřesnit čas kdy máme Vaší snídaní donést. Cena služby: 50,- Kč/os.

DĚTI

Hotel je vhodný pro ubytování s dětmi. Děti do 4 let zcela zdarma. Děti od 4 let do 12 – při sdílení pokoje s 2 dospělými 50% sleva. Maximální počet dětských postýlek na pokoji – 2x.  Přistýlky a dětské postýlky na vyžádání.  

Silvestr

Rozhodně Vás potěšíme drobnými dárky od hotelu D`Angelo. Šťastný Nový Rok a veselé Vánoce! Každý rok se snažíme našeho hosta překvapit originálními dárky. Nechte si naplánovat pobyt v našem hotelu a zjistěte, čím Vás překvapí hotel D`Angelo v tomto roce.  

Věkové slevy

V každém věku své krásy. Snažíme se je nejen pochopit, ale i uspokojovat. Děti ve věku od 5 do 12 let při sdílení pokoje s dospělým získávají slevu na ubytování ve výši 50%. Pokud přijede host staršího věku, zařídíme pokoj v klidnější části hotelu. Pro větší pohodlí nabídneme pokoj se sprchovým koutem místo vany.  

Narozeniny

Nikdy nezapomeneme na Vaše narozeniny. Sami se přesvědčíte o tom, když vyberete náš hotel pro oslavu svých narozenin. Na pokoji bude připravena pohlednice s blahopřáním od hotelu D`Angelo  

Rodinná dovolená

Pokud cestujete s malými dětmi, hotel D´ Angelo bude nejlepší volbou jak pro Vás, tak i pro Vaše dítě. Za prvé, dětem do 4 let nabízíme ubytování zcela zdarma. Za druhé, vždy se postaráme o pohodlné ubytování Vašich děti a nabídneme speciální dětskou postýlku. .  

Skupinové zájezdy

Školáci? Studenty? Pouze skupina přátel? V našem hotelu bez problémů ubytujeme všechny a potěšíme výhodnými slevami. Právě proto jsme pro Vás upravili speciální akci: každému 21 hostu ze skupinového zájezdu bude nabídnuto možnost ubytování zcela zdarma.